اقساط مارکت با شعار  “قسطی بفروش ، نقدی بگیر”  امکان فروش اقساطی به مشتری و تسویه نقدی با فروشگاه را فراهم کرده است.

از سال 1398 شرکت تعاونی رفاه بازنشستگان میهن با هدف تامین و توزیع انواع کالا و خدمات به صورت اقساط به عموم مردم خصوصا خانواده بزرگ بازنشستگان و مستمری بگیران با اخذ مجوز از وزارت تعاون ، کار و رفاه اجتماعی در راستای رعایت قوانین و مقررات کشور با برند اقساط مارکت تاسیس شده است.

ماموریت اقساط مارکت

ما با استفاده از قدرت تکنولوژی و فناوری اطلاعات،  فضای خرید اقساطی و فروش نقدی کالا و خدمات را در مارکت پلیس فراهم کردیم. همچنین توانستیم در راستای کمک به مشتری جهت خرید کالای ایده آل و حمایت از کسب‌وکارهای ایرانی با گذار از اقتصاد سنتی به اقتصاد دیجیتال و همراه با جریان پیشرفت سریع تکنولوژی در دنیای اقتصادی خود را همراه کرده و میدانیم با تکیه به رشد دانش حرفه ای همکاران رسالت ما در اقساط مارکت میسر خواهد شد.

حوزه فعالیت:

قرارداد با تامین کنندگان کالا

قرارداد با فروشگاه ها و مراکز خدماتی

ایجاد بستر فروش اقساطی با تسویه نقدی

ارائه تسهیلات خرید کالا و خدمات به عموم مردم

چشم انداز:

تبدیل شدن به اولین انتخاب مشتری در خرید اقساطی و نقدی آنلاین و اولین انتخاب هر فروشگاه جهت همکاری با اقساط مارکت. این اولین بودن، اگرچه برای ما رضایت بخش خواهد بود، اما کافی نیست پس هدف بعدی ما تمرکز روی گسترش حوزه فعالیت برای ارائه کالا و خدمات بهتر به مشتریان می باشد و ما برای رسیدن به این مهم تمام توان خود را برای قدم گذاشتن در مسیرهای جدید به کار می‌گیریم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این قسمت را پر کنید
این قسمت را پر کنید
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.

فهرست